Participants

FLL

 Descarregar Pdf

En aquesta edició participen el següents equips FLL:

 

  1. ROBOVIANA- Escola Príncep de Viana - Lleida
  2. TERRESBOT- Institut Terres de Ponent - Mollerussa (Lleida)
  3. LEGO HEROES- Institut Ciutat de Balaguer - Balaguer (Lleida)
  4. Fraga Lego Builders - Colegio Santa Ana - Fraga (Huesca)
  5. Robotics- Escola Camps Elisis - Lleida
  6. CCIP Mollebótics- Vedruna Mollerussa - Mollerussa (Lleida)
  7. Avinganya- Institut Seròs - Seròs (Lleida)
  8. #Els Tabolls- Escola Francesc Feliu - Aitona (Lleida)
  9. Engitectes- Institut Maria Rúbies - Lleida
  10. Cooltainers Jesuïtes Lleida- Jesuïtes Lleida-Col·legi Claver - Lleida
  11. Oro's Rookies- Institut Joan Oró - Lleida
  12. STEM Pallars- STEM PALLARS - La Pobla de Segur (Lleida)
  13. Community Builders- IES Ermengol IV - Bellcaire d'Urgell (LLeida)
  14. IRR3PARABL3S- Institut d'Alpicat - Alpicat (Lleida)
  15. BossConstructor- Col·legi El Carme - Lleida
  16. MATER LIGHTER- Col·legi Mater Salvatoris - Lleida
  17. Joan XXIII Lego Team- Escola Joan XXIII - Lleida
  18. MITJANA ROBOTICS- Institut La Mitjana - Lleida
  19. Santa Anna Team- Col·legi santa Anna - Lleida
  20. Sermelegos- Col·legi Sant Ermengol - Andorra La Vella (Andorra)
  21. The Revolutionaries- FEDAC Guissona - Guissona (LLeida)
  22. Magranopolis- Escola Institut Magraners - Lleida
  23. AGORA - Agora Internacional School - Sant Esteve Sesrovires (Barcelona)
  24. ADS 1r 2a- Institut Els Planells - Artesa de Segre (Lleida)
  25. Èpic Lego Bulls- La Salle Mollerussa - Mollerussa (Lleida)
  26. Underground Construction - Escola Montagut - Vilafranca del Penedès (Barcelona)
  27. FLL Màrius Torres- Institut Màrius Torres - Lleida
  28. Owners of Future- Vedruna Balaguer - Balaguer (Lleida)
  29. RONDADESIGNERS- Institut Ronda - Lleida
  30. 5marTGili- Institut samuel Gili i Gaya - Lleida
   Darrera modificació:

FLL Jr.

 Descarregar Pdf

En aquesta edició participen el següents equips FLL JR:

  1. AV Super Robots- Escola Mossèn Albert Vives - La Seu d'Urgell (Lleida)
  2. AV ROBOXICS- Escola Mossèn Albert Vives - La Seu d'Urgell (Lleida)
  3. AV Les Minirobots- Escola Mossèn Albert Vives - La Seu d'Urgell (Lleida)
  4. AV ABA- Escola Mossèn Albert Vives - La Seu d'Urgell (Lleida)
  5. AV MIP- Escola Mossèn Albert Vives - La Seu d'Urgell (Lleida)
  6. AV Energy- Escola Mossèn Albert Vives - La Seu d'Urgell (Lleida)
  7. AV Robofriends- Escola Mossèn Albert Vives - La Seu d'Urgell (Lleida)
  8. Biofedacs- FEDAC Guissona - Guissona (Lleida)
  9. LegoWorld- FEDAC Guissona - Guissona (Lleida)
  10. S-TEAM (Santa Anna's TEAM)- Col·legi Santa Anna - Lleida
  11. MR. BEAM- Col·legi Santa Anna - Lleida
  12. VEDRUNA TÀRREGA A - Vedruna Tàrrega - Tàrrega (Lleida)
  13. VEDRUNA TÀRREGA B- Vedruna Tàrrega - Tàrrega (Lleida)
  14. Els Metges- Sant Climents
   Darrera modificació: