Participants

En aquesta edició de la FLL participen els equips:

Cliqueu sobre el nom de l'equip per veure la informació completa

 Descarregar Pdf

1 - Terres - INS Terres de Ponent - Mollerussa (Lleida)

2 - Spacekids - Escola Príncep de Viana - Lleida

3 - Space Crew - FEDAC Guissona - Guissona (Lleida)

4 - Robots - Escola Francesc Feliu - Aitona (Lleida)

5 - ACE-Jesuïtes Lleida - Jesuïtes Lleida - Col·legi Claver - Lleida

6 - APOL·LO 19 - Institut Maria Rúbies - Lleida

7 - LegoTics - Escola Camps Elisis - Lleida

8 - PYXIS - Col·legi Sant Ermengol -  Andorra la Vella (Andorra)

9 - Space Makers - Institut Ermengol IV - Bellcaire d'Urgell (Lleida)

10 - Els galàctics - Col·legi Joan XXIII - Lleida

11 - ADS-15 - Institut Els Planells - Artesa de Segre (Lleida)

12 - Fraganautas - Colegio Santa Ana - Fraga (Huesca)

13 - STEM Pallars 1 - STEM Pallars - La Pobla de Segur

14 - FLL Màrius Torres - Institut Màrius Torres - Lleida

15 - DaRoboticFamily - Escola Andorrana de Segona Ensenyança - Santa Coloma (Andorra)

16 - Mater Salvatoris - Col·legi Mater Salvatoris - Lleida

17 - RONDA AIR - Institut Ronda - Lleida

18 - RoboSparks - St. Peter's School - Barcelona

19 - AndoSpace - Escola Andorrana de Segona Ensenyança - Ordino (Andorra)

20 - Epic Lego Bulls - La Salle Mollerussa - Mollerussa (Lleida)

21 - Space++ - Institut Samuel Gili i Gaya - Lleida

22 - The BIG BANGraners - Escola Magraners - Lleida

23 - Mollerobotic - Institut de Mollerussa - Mollerussa (Lleida)

24 - Robotix - Escola Andorrana de Segona Ensenyança - Encamp (Andorra)

25 - Santa Anna Team - Col·legi Santa Anna - Lleida

26 - TechnoBuilders - Escola Vedruna Balaguer - Balaguer (Lleida)

27 - ROBOT&EMOTION - Institut La Mitjana - Lleida

28 - Episcopal - Col·legi Episcopal - Lleida  

29 - STEM Pallars 2 - STEM Pallars -  La Pobla de Segur

30 - Jesuïtes Sant Gervasi - Jesuïtes Sant Gervasi - Barcelona

31 - GascoMarines - AMPA Colegio Público Gascón y Marín - Zaragoza

   Darrera modificació:

En aquesta edició de la FLL Jr. hi participen els equips:

Cliqueu sobre el nom de l'equip per veure la informació completa

 Descarregar Pdf

1 - UNIVERS ROBOTS AV - Escola Mossèn Albert Vives - La Seu d'Urgell (Lleida)

2 - Lego Moon I - FEDAC Guissona - Guissona (Lleida)

3 - Lego Moon II - FEDAC Guissona - Guissona (Lleida)

4 - AVstronau3 - CEIP Mossèn Albert Vives - La Seu d’Urgell (Lleida)

5 - Extraterrestres AV - Escola Mossèn Albert Vives - La Seu d'Urgell (Lleida)

6 - Agència Espacial MARGUEOT - Escola Mossèn Albert Vives - La Seu d'Urgell (Lleida)

7 - AV Espacial Fryends - Escola Mossèn Albert Vives - La Seu d'Urgell (Lleida)

8 - Els taurons llunastronautea - CEIP Mossèn Albert Vives - La Seu d’Urgell (Lleida)

9 - Espacial GRADCZ - Escola Antònia Simó i Arnó - Almacelles (Lleida)

10 - Lego Divertit - Escola Mossèn Albert Vives - La Seu d'Urgell (Lleida)

 

 

 

 

   Darrera modificació: