Sales d'streaming per poder veure la FLL en directe!

Descarregar Pdf

En aquesta pàgina web trobareu pròximament els enllaços a les diferents sales d'streaming per poder veure en directe la participació dels diversos equips a la FLL EPS virtual:

 

Sala 1 – IFR

Enllaç streaming: https://youtu.be/2HN3azkN-sI

Horaris i equips:

De 08.30h a 9.30h: 1. SPORTBOTIX CEE les Monges (Artesa de Segre)

De 09.30h a 10.30h: 7. Epic Lego Bulls LaSalle Mollerussa (Mollerussa)

De 11.00h a 12.00h: 13. Smarties Smart School (Lleida)

De 12.00 a 13.00h: 19. Joan XXIII Lego TeamEscola Joan XXIII (Lleida)

 

 

Sala 2 – GFT

Enllaç streaming: https://youtu.be/XLN8TQYpqlc

Horaris i equips:

De 08.30h a 9.30h: 2. Nose21 Col·legi El Carme (Lleida) 

De 09.30h a 10.30h: 8. LILBOTS Institut d'Alpicat (Alpicat)

De 11.00h a 12.00h: 14. Odena breaks IE Castell D'Òdena (Òdena)

De 12.00 a 13.00h: 20. Odena Robòtica League IE Castell D'Òdena (Òdena)

 

 

Sala 3 – SEMIC

Enllaç streaming:https://youtu.be/8oqhrIkwVOk

Horaris i equips:

De 08.30h a 9.30h: 3. #Worldchangers FEDAC Guissona (Guissona)

De 09.30h a 10.30h: 9. Learnick Badalonès Robokiwis  Club Learnick Badalonès (Mataró)

De 11.00h a 12.00h: 15. PLAY-ADS Institut Els Planells (Artesa de Segre)

De 12.00 a 13.00h: 21. Helping Blinders Ball Fundació Escola Mowgli (Igualada)

 

 

Sala 4 – PLUSFRESC

Enllaç streaming: https://youtu.be/CumePMG3Y5A

Horaris i equips:

De 08.30h a 9.30h:4. Movers Andorra Col·legi Sant Ermengol (Andorra la Vella)

De 09.30h a 10.30h: 10. Oro's Rookies Institut Joan Oró (Lleida)

De 11.00h a 12.00h: 16. Avinganya IES Seròs (Seròs)

De 12.00 a 13.00h:22. MLFaster Vedruna Mollerussa (Mollerussa)

 

 

Sala 5 – INDRA

Enllaç streaming: https://youtu.be/ZphRUWpe1vg

Horaris i equips:

De 08.30h a 9.30h: 5. THE ROYAL ROBOTS Escola Gabriel Castellà i Raich (Igualada) 

De 09.30h a 10.30h:11. THE BEST ROBOTS Escola Gabriel Castellà i Raich (Igualada) 

De 11.00h a 12.00h: 17. BIM Bots Institut Badia i Margarit (Igualada)

De 12.00 a 13.00h: 23. MITJANA CREW INS la Mitjana (Lleida)

 

 

Sala 6 – LLEIDA.NET

Enllaç streaming: https://youtu.be/ij5MU4fpLYs

Horaris i equips:

De 08.30h a 9.30h: 6. MAGRANÒPOLIS Institut Escola Magraners (Lleida)

De 09.30h a 10.30h: 12. LegoHeros Institut Ciutat de Balaguer (Balaguer)

De 11.00h a 12.00h: 18. Agoranautas Agora International School (Sant Esteve Sesrovires)

De 12.00 a 13.00h: 24. SANTA ANNA TEAM Col·legi Santa Anna (Lleida)

 

 

Sala 7 – MESTRE

Enllaç streaming: https://youtu.be/IUfpEbypEI0

Horaris i equips:

De 09.00h a 9.30h: FLL Explore: STEAM 2.0 A Col·legi Santa Anna (Lleida) 

De 09.30h a 10.00h: FLL Explore: STEAM 2.0 B Col·legi Santa Anna (Lleida) 

De 10.00h a 10.30h: FLL Explore: GIGABOWSERS La Llavor (Guissona)

De 10.30h a 11.00h: FLL Explore: HALLOWINNERS La Llavor (Guissona)

De 12.00 a 13.00h: FLL Challenge: 25. ROBLOXINGS La Llavor Guissona  (Guissona)